Tekstil sektöründe 1997 yılından günümüze bilgi ve birikimi ve tecrübemizle 2021 yılında kurmuş olduğumuz Modal Tekstil Entegre Tesisleri, Özilhanlar Tekstil İnşaat bünyesinde o tarihten bu yana tekstil sektöründe faaliyetlerini her geçen gün artırarak tekstil sektöründe çok önemli bir konuma gelmiştir.
40.000 metrekare açık, 20.000 metrekare kapalı alana sahip olan fabrikamızda örme, boyama ve baskı işlemleri bulunmaktadır. Gerek yurtiçi gerek yurtdışında her geçen gün büyüyen Modal Tekstil, bünyesine kattığı son teknoloji yeni makineler ve yeni kumaş çeşitleri ile müşteri memnuniyetini her daim kazanmayı amaçlamıştır.
Şirketimiz; İstanbul/Zeytinburnu’nda satış ofisi olup Tekirdağ’da bulunan fabrikamızda müşterilerimizin istek ve taleplerini kırmadan sizlere en kaliteli kumaşı sunmayı hedefliyoruz. Modal Tekstil doğaya ve çevreyle bütünleşmiş, yenilikçi ve sürdürülebilir çevre yaklaşımları ile uygunluk sağlamıştır.
Oeko-Tex, İnditex, GOTS, GRS, OCS sertifikası ile belgelendirilmiş bir firmadır.
İstanbul olmak üzere tüm Türkiye ve dünyanın bir çok yerine hizmet vermektedir. Modal Tekstil olarak kendizimizi her daim yenilemeye ve zamana ayak uydurarak ve müşterilerimizin siparişlerini zamanında yüklemeye özen gösteririz.

ÜRÜNLERİMİZ

× Whatsapp